WAWADO Opening

WAWADO Opening

LET'S PLAY IN A HARMONY

Written by Moss Julia - Executive Manager

wrz 20, 2019 12:34 pm · 2 min read

Wielkie Otwarcie Biura Expondo w Warszawie (i Przecięcie Wstęgi)

Nikt nie powinien nas powstrzymywać do latania wysoko! – 21 września expondo zorganizowało w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Wielkie Otwarcie nowego biura. Nowa lokalizacja firmy jest drugą w Polsce.

Wydarzenie obejmowało poświęcenie biura, spotkanie z założycielami expondo Piotrem i Waldemarem oraz koncert fortepianowy połączony z pysznym jedzeniem. Mniej więcej 70 osób wzięło udział w imprezie w tym członkowie zespołów z innych oddziałów w Berlinie i Zielonej Górze.

Założyciele Piotr i Waldemar przemawiali do zgromadzonych, cytując, a także doceniając wszystkich za zaangażowanie w tym przedsięwzięciu. Zakończyli ceremonię toastem w imię dalszych sukcesów. Gdy tylko przecięto wstęgę, uczestnicy zostali oprowadzeni po nowym biurze. Mieli oni szansę spotkać się z członkami expondo i spędzić czas na tarasie przy grillu i muzyce.

KILKA FASCYNUJĄCYCH FAKTÓW O WAWADO

W biurze znajdują się 2 sale konferencyjne umożliwiające pracę z oddziałami w Zielonej Górze i Berlinie za pomocą wideokonferencji. W stołówce zastosowano też „expondo live windows”, które również pozwalają rozmawiać i spotykać się między biurami. Rozplanowanie przestrzeni jest mieszane – zastosowano zarówno open space, jak i zamknięte pokoje, co ułatwia pracę i komunikację w zespołach oraz między nimi.

Już we wrześniu 2019 r. 29 exponDoersów nazwało WaWaDo swoim warszawskim domem expondo. Wszyscy są szczęśliwi, że mogą pracować w swoich zespołach, a także zdalnie z kolegami z Berlina, Zielonej Góry i Chin.

GRAJMY W HARMONII

Categorised in: , ,