Nowa definicja relacji z klientami

Gotowy do następnego kroku

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi

Niszowi eksperci

Formuła expondo

Historia sukcesu expondo opiera się na znajdowaniu niszowych produktów o doskonałym stosunku jakości do ceny, których nie było wcześniej na rynku. Poszukujemy ich dla profesjonalistów, półprofesjonalistów, a także hobbystów. Cechy sprzętów obejmują kompleksowość, niewielką konkurencję, długa żywotność oraz stabilne ceny. Strategia od początku polegała na byciu ekspertem w dziedzinie niszowych kategoriach przez oferowanie szerokiego asortymentu, dobrej jakości oraz doskonałej obsługi i zapewnieniu tego poprzez sklep internetowy.

Przetestowane przez naszych ekspertów

Jakość to wymóg

Od samego początku skupiamy się głównie na jakości produktów naszych marek. Każdy sprzęt jest testowany przed wprowadzeniem do oferty. Partie produkcyjne są sprawdzane, zanim trafią do kanału sprzedaży. Ponadto wszystkie produkty są cały czas ulepszane dzięki pomocy klientów. W expondo jesteśmy dumni, że wszystkie te usługi są wykonywane przez naszych ekspertów przy współpracy z producentami i zgodnie z niemieckimi standardami.

Do 2000 produktów naszych marek w ciągu roku

„Maszyna do strzelania produktami”

Nasza kultura „get it done” pozwoliła nam stworzyć łańcuch wysokiej jakości produktów, z którym możemy wprowadzić nawet 2000 produktów naszych marek rocznie. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci potrzebują szerokiego wyboru artykułów i kategorii. Czujemy się więc zobowiązani, żeby im to zapewnić.

Oferowanie niszowych produktów całemu światu

Poszerzenie obsługi

Nasze przekonania i motywacja, aby zapewnić niszowe produkty oraz dopasowane usługi małym i średnim przedsiębiorstwom na całym świecie, doprowadziły do mocnego rozwoju expondo już od samego początku. Obecnie działamy w 29 krajach Europy i skupiamy się na zapewnianiu odpowiedniej, a także mierzalnej obsługi dla naszych klientów. Gdy tylko osiągniemy ten kamień milowy, ruszymy z planem rozwoju obejmującym pozostałe kontynenty!