expondo po raz drugi zostało laureatem rankingu „Gazele Biznesu”– najpopularniejszego i najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP, przyznawanego przez Puls Biznesu. – To najlepszy dowód, że nasza strategia oparta na dynamicznym, ale zrównoważonym rozwoju, współpracy i śledzeniu najnowszych rynkowych trendów jest efektywna – mówią Piotr Stach i Waldemar Moss.

 

 

 

Dynamiczny rozwój

Aby otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, przedsiębiorstwo musi przez trzy kolejne lata zwiększać obroty i zyski z tytułu prowadzonej działalności. Expondo jako dwukrotny lider „Gazel Biznesu” udowadnia, że stawia na dynamiczny rozwój oraz podążanie za rynkowymi trendami, co przekłada się na świetne wyniki finansowe. Firma notuje dziś blisko 50-procentowy wzrost rok do roku.

Tytuł „Gazeli Biznesu” potwierdza, że expondo to prężnie rozwijająca się, wiarygodna, rzetelna i transparentna firma. Od 2007 roku nieprzerwanie pracujemy na rzecz zaufania zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych. Najlepsza obsługa klientów to nasz priorytet. Grono profesjonalistów dba o to, aby przedsiębiorcy i klienci indywidualni korzystający z usług expondo byli usatysfakcjonowani zakupami i jakością obsługi i chętnie do nas wracali – mówi Piotr Stach.

Uznani w rankingach

W Polsce od 2000 roku ranking „Gazele Biznesu” sporządza dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel Biznesu w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel rankingu wszędzie jest ten sam: promowanie przedsiębiorczości.

W 2017 oraz 2018 roku expondo otrzymało tytuł „e-Gazeli Biznesu”. Konkurs wyróżnia najlepiej rozwijające się małe i średnie firmy z sektora e-commerce. Expondo docenił również Forbes: w 2017 przyznał firmie „Diament Miesięcznika Forbes” w kategorii firm o przychodach od 5 do 50 milionów w województwie lubuskim. W 2018 roku expondo otrzymało kolejną nominację do nagrody miesięcznika.

Dalsza ekspansja

Jak zapewniają Właściciele, expondo nie spocznie na laurach. – Od początku działalności dzień po dniu pracujemy na rzecz wartościowego biznesu, nie zaś dla nagród, choć trzeba przyznać, że te są dla nas niezwykle przyjemną gratyfikacją. Wyróżnienia są zasługą całego naszego Zespołu i to właśnie wszystkim członkom expondo należą się serdeczne podziękowania. Dobre wyniki biznesowe umożliwiają nam dalszy rozwój – wzmocnienie na rodzimym polskim rynku a także ekspansję na inne kraje i kontynenty. Będzie o nas jeszcze głośno! – zapowiada Waldemar Moss.