W tym roku firma expondo została laureatem rankingu Diamenty Forbesa, który wyłania najszybciej rosnące firmy i najlepszych przedsiębiorców rodzimej gospodarki.  Wyróżnienie jest nagrodą dla solidnego partnera biznesowego, który umiejętnie i skutecznie wykorzystuje trendy do wzmocnienia własnej wartości. Dla expondo zdobyte uznanie jest kolejnym potwierdzeniem tego, że idzie w dobrym kierunki i skupia się na tym co w biznesie istotne. Firma już po raz drugi otrzymała wyróżnienie, pierwszą nominację zdobyła w 2017 roku.

Diamenty Forbesa to najważniejsze rynkowe zestawienie firm, których wyróżniają się wysoką dynamiką wzrostów w przeciągu ostatnich trzech latach. Co roku magazyn prezentuje 1,5-2 tysiące firm z różnych regionów Polski, które dynamicznie się rozwijają, jednocześnie zachowując wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.

Ranking posiada trzy kategorie, firmy o rocznych przychodach:

–  powyżej 250 mln zł,

–  pomiędzy 50, a 250 mln zł, wśród których znalazło się expondo,

–  pomiędzy 5-50 mln zł.

Wyniki zostały opublikowane w oparciu o dane i analizę, przygotowaną przez niezależnego eksperta - firmę Bisnode. Analitycy wyceniali przedsiębiorstwa, stosując tzw. metodę szwajcarską, czyli pod uwagę była brana zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat.

*expondo

Grupa expondo z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą sprzętu dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Asortyment firmy to ponad 2000 produktów, dostarczanych na 28 rynków w Europie, pod 16 własnymi markami. Expondo jest właścicielem flagowej marki Royal Catering, przeznaczonej dla gastronomii, zaopatruje takie branże jak: przemysł, budownictwo i warsztaty. Od momentu powstania w 2007 roku, firma stale się rozwija, zatrudniając obecnie ponad 250 pracowników w trzech krajach: w Polsce, Niemczech, i w Chinach. Wieloletnie doświadczenie producenckie pozwala firmie na utrzymanie najwyższych standardów jakości i konkurencyjnych cen. W 2017 roku grupa expondo otrzymała prestiżowy tytuł „Diament Forbesa” za imponujący rozwój oraz tytuł „Gazeli Biznesu” oraz „e-Gazeli Biznesu” w rankingach Pulsu Biznesu.

Więcej o expondo:

http://corporate.expondo.pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

https://www.expondo.pl/