LIDERZY, Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI

Sukces każdej organizacji zależy przede wszystkim od pracy zespołu. Jeśli poszukujesz pracowników, nie oczekuj, że damy się łatwo przekonać na zmianę miejsca zatrudnienia.

Piotr Galant

Prezes Zarządu

Piotr Galant

Prezes Zarządu

Doświadczony manager, pełniący obecnie funkcję CEO expondo Polska. Z firmą związany od początku jej istnienia, jest jednym ze współzałożycieli. Początkowo zajmował się kompleksowo wszystkimi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa ‒ sprzedażą, finansami, marketingiem, logistyką. Dziś zarządza przeszło stu osobowym zespołem prawdziwych fachowców i profesjonalistów. W latach 2001-2010 pracował dla Nestle Polska, rozwijając siły sprzedażowe koncernu. Jest absolwentem Politechniki Zielonogórskiej, gdzie na kierunku Budownictwo zdobył tytuł magistra inżyniera.

Marcin Mińkowski

Dyrektor zakupów

Marcin Mińkowski

Dyrektor zakupów

Kieruje zespołem managerów produktów oraz zakupów, będąc jednocześnie odpowiedzialnym za wdrażanie nowych produktów oraz ich nabywanie. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami i jakością, które zdobył, pracując w firmach produkcyjnych oraz handlowych. Wcześniej pełnił funkcję Kierownika ds. zarządzania dostawami i procesami w przedsiębiorstwie VOX działającym w branży meblowej. Był Managerem ds. jakości w polskim oddziale międzynarodowej firmy Hilding Anders, dostawcy IKEI, gdzie odpowiadał za zarządzanie kontrolą jakości oraz angażował się w usprawnianie procesów. Uzyskał tytuł magistra Administracji i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Helsinkach oraz ukończył inne studia podyplomowe, m.in. Biznes międzynarodowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej zgodnie zasadami Centrum Zarządzania Techniką i Jakością Uniwersytetu Loyola Marymount w Los Angeles.

David Fisher

Dyrektor sprzedaży

David Fisher

Dyrektor sprzedaży

Posiadając 8-letnie doświadczenie w branży, pełni obecnie obowiązki Dyrektora sprzedaży w expondo. Jest odpowiedzialny za rozwój lokalizacji sprzedaży. Wcześniej pracował jako zastępca managera sprzedaży w Jago AG. Koordynował tam również projekty związane z rynkiem b2b.

Jacek Powalka

Dyrektor marketingu

Jacek Powalka

Dyrektor marketingu

Manager z ogromną wiedzą z zakresu marketingu strategicznego, zarządzania doświadczeniami klientów (CEM), zarządzania relacjami z klientami (CRM) w sektorze e-commerce, telekomunikacji oraz logistyce oraz z 19-letnim doświadczeniem zdobytym w firmach takich jak PepsiCo, Orange, Polkomtel S.A. (Vodafone Group) czy InPost. Zdobył wiele nagród i wyróżnień za projekty z dziedziny CRM i marketingu m.in. w Międzynarodowym Konkursie Marketingu Bezpośredniego Boomerang, Złota Strzała, Crackfilm, w tym za najlepszą kampanię reklamową roku. Wykłada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego i CRMcommunity.com. Uzyskał tytuł magistra Administracji i Zarządzania ze specjalizacją w eCRM na Uniwersytecie w Maastricht. Od 2016 roku pełni obowiązki Dyrektora marketingu w expondo. Jest odpowiedzialny za strategię marketingową oraz jej wdrożenia dla całej grupy kapitałowej.

Rafał Groszek

Dyrektor finansowy

Rafał Groszek

Dyrektor finansowy

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze finansów przedsiębiorstw w zakresie finansowania, projektów unijnych oraz audytu zdobyte podczas ponad 15 lat pracy w m.in.: Impel Group sp. z o.o., BZ WBK S.A. Absolwent Politechniki Zielonogórskiej z tytułem magistra oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, zdobył także Certyfikat nr 1009 Audytora Wewnętrznego II Stopnia PIKW.
Od 2015 roku na stanowisku Dyrektora finansowego odpowiedzialny za obszar finansowy spółki expondo, skutecznie wspiera Zarząd expondo w realizacji celów biznesowych.

Marta Galant

Kierownik ds. projektów

Marta Galant

Kierownik ds. projektów

Od 2016 roku pełni funkcję Kierownika ds. projektów. Jest odpowiedzialna za koordynowanie międzynarodowych projektów w grupie expondo. Ukończyła studia magisterskie na filologii germańskiej, a także podyplomowe studia na kierunku Manager Logistyki – Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży, logistyce oraz zarządzaniu projektami na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Zdobyła je, pracując dla firm produkcyjnych: Lumel S.A. oraz Voit Polska Sp. z o.o. Przez kilka lat współpracowała z firmami o zasięgu globalnym, takimi jak Bosch, Continental czy Brose. Wzięła udział w wielu przedsięwzięciach, na przykład: wprowadzenie systemu SAP, wprowadzenie logistyki wewnętrznej firmy czy migracja danych do nowego systemu.

Damian Kozinoga

Dyrektor magazynu

Damian Kozinoga

Dyrektor magazynu

Ambitny i ukierunkowany na wdrażanie nowych procesów i technologii manager, karierę zawodową rozpoczął już podczas studiów. Początkowo zarządzał w expondo kilkuosobowym zespołem, stopniowo awansując w strukturze firmy. Obecnie pełni funkcję dyrektora magazynu i zarządza gospodarką magazynową w całej grupie expondo. Zaprojektował wiele procesów logistycznych i cały czas pracuje nad dalszym ich rozwojem i dostosowaniem do wymogów stawianych przez dynamicznie rozwijającą się branżę e-commerce.
Studiował na Politechnice Poznańskiej. Ukończył Wydział Maszyn Roboczych i zdobył tytuł magistra inżyniera. Interesuje się zagadnieniami efektywności procesów logistycznych i transportowych, które są stale obecne w jego codziennej pracy. Podczas studiów zdobył wiele wyróżnień m.in. za opracowanie modelu do porównań efektywności kosztowej różnych modeli składowania towarów magazynowych. Praca w expondo jest dla niego wyzwaniem dającym okazję do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

NA KOŃCU, ALE NIEMNIEJ WAŻNE

Na początku nie było nawet garażu…

Waldemar Moss

Współwłaściciel

Waldemar Moss

Współwłaściciel

Współzałożyciel oraz współwłaściciel spółki expondo. Jego niezwykle praktyczna mentalność wydatnie przyczyniła się do sukcesu założonej w 2007 roku firmy oraz pozwoliła przekształcić expondo w firmę o międzynarodowym zasięgu, zatrudniającą obecnie ponad 250 pracowników. Przed rozpoczęciem kariery w branży e-commerce, pracował dla Federalnej Policji Kryminalnej Niemiec. Wcześniej studiował prawo na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, specjalizując się w prawie polskim i niemieckim. W firmie aktywnie angażuje się w zadania związane z logistyką, finansami, polityką cenową, prawem oraz strukturą korporacyjną. Obszarami zakupów, zarządzania produktami, HR, marketingu oraz R&D zarządza wspólnie z drugim współwłaścicielem firmy.

Piotr Stach

Współwłaściciel

Piotr Stach

Współwłaściciel

W 2007 roku założył expondo razem z Waldemarem Mossem. Spełnił tym samym swoje życiowe marzenie – stworzyć międzynarodową firmę, której sukces determinuje koncentracja na potrzebach klientów, poparta zbilansowaną polityką cenową i dbałością o wysoki poziom techniczny urządzeń produkowanych z myślą o profesjonalistach. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytecie Technicznym w Berlinie. W expondo kieruje zadaniami związanymi ze sprzedażą, IT, satysfakcją klienta oraz działem technicznym. Razem z drugim współwłaścicielem nadzoruje obszar zakupów, rozwój oferty produktowej, HR, marketing oraz R&D.

Ponad 200 PRACOWNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

z ponad 20 krajów