STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

Jesteś tu po raz pierwszy? Zobacz, co oferujemy!

Karolina Opaczyńska - Talent Acquisition Manager

„Gdy 7 lat temu rozpoczęłam pracę w expondo Polska było nas niespełna 10 osób – bez trudu mieściliśmy się przy jednym stole. Dziś pracuję w kilkusetosobowym zespole, a życzliwa atmosfera panująca między nami sprawia, że codziennie z chęcią tu przychodzę.“Agnieszka K.

„Praca w expondo nie pozwala stać w miejscu. Nowe wyzwania i ciągły rozwój – to tylko niektóre atuty bycia częścią międzynarodowego teamu“    –Grzegorz K.

„W expondo najbardziej cenię sobie ludzi, którzy tworzą przyjazną i luźną atmosferę, niezależnie od stanowiska jakie zajmują. Dodatkowo podoba mi się otwartość firmy na innowacje i wprowadzanie przez pracowników nowych rozwiązań. No i te niezapomniane imprezy firmowe!”Jakub J.

„Każdy dzień w expondo jest inny! Niekończące się możliwości rozwoju i ta świetna atmosfera pracy! Niektórzy mówią, że miejsca idealnego nie ma. Zapraszam więc niedowiarków do expondo :)“ –Karolina O.

„W expondo jest naprawdę wiele możliwości rozwoju. Świetna atmosfera pracy i inspirujące kierownictwo to kolejne z wielu powodów, dla których chce się tutaj pracować! „Karolina S.

OFERTY PRACY

 

IT

Programista PHP

Zielona Góra

Dział techniczny / serwisu / jakości

Technical Director

Zielona Góra

Tłumacze freelancerzy

Zielona Góra

obsługa klienta

Inżynier sprzedaży z j. niemieckim

Zielona Góra

Online Marketing

Marketplace Specialist

Zielona Góra

Ecommerce

CMS Specialist

Warszawa

Młodszy analityk e-commerce

Warszawa

Marketing / PR / Graficy

Wydawca programu

Zielona Góra

Graphic designer

Warszawa

Product Management

Sourcing Manager

Warszawa

Content

Copywriter / Content manager

Zielona Góra