Prowadzenie mądrego biznesu

Wiodące na świecie miejsce dla ekspertów, które oferuje fachowe doradztwo oraz profesjonalne wyposażenie na każdą kieszeń z doskonałą obsługą klienta.

Fundamenty

Stworzymy, zoptymalizujemy i zautomatyzujemy tak wiele procesów biznesowych, jak to tylko możliwe, żeby zapewnić szybkie i wydajne podejmowanie decyzji biznesowych.

Rozumiemy, że dane są kluczem do rozwoju – wiedząc to, zagwarantujemy nowoczesne narzędzia IT, aby wesprzeć większość procesów biznesowych, automatyczne gromadzenie danych i ich analizę.

Eksperci rynkowi

Ciężko pracowaliśmy na zaufanie właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Osiągnęliśmy je przez zapewnienie przemyślanego asortymentu narzędzi, z którymi firmy mogą rozwinąć swój biznes. Docieramy do klientów z dedykowaną strategią skupioną na kategoriach, aby zwiększyć zaufanie do naszej specjalistycznej wiedzy (np. ekspertów w gastronomii czy spawalnictwie). Zmierzamy do zapewnienia profesjonalnych porad fachowców i doskonałej obsługi klienta, które pomogą w jeszcze sprawniejszym wykonywaniu pracy.

Tworzenie najlepszego zespołu

Będziemy ciężko pracować przy rozwoju zespołów i poszczególnych pracowników tak, aby byli jeszcze bardziej efektywni i kompetentni w tworzeniu wspólnego biznesu. Skupimy się na rozwoju zarówno członków zespołów, jak i kierowników. Osiągniemy to przez przekazywanie im obowiązków mających na celu wzbudzenia w nich poczucia własności i uznania za wykonaną pracę. Wierzymy, że pracownicy, którym powierza się odpowiedzialne zadania w pracy codziennej, będą dawać z siebie wszystko dla Zespołu.

Innowacja

Będziemy rozwijać innowacyjne platformy takie jak eksperci expondo i wchodzić na nowe rynki, a jednocześnie cały czas pracować nad poszerzeniem naszego bogatego asortymentu.
Obiecujemy dzielić się doświadczeniami nowych ekspertów i wywołać kolejną rewolucję w branży eCommerce pod względem uproszczeń oraz efektywności.