Prowadzenie mądrego biznesu

Wiodące na świecie miejsce dla ekspertów, które oferuje fachowe doradztwo oraz profesjonalne wyposażenie na każdą kieszeń z doskonałą obsługą klienta.

Fundamenty

Stworzymy, zoptymalizujemy i zautomatyzujemy tak wiele procesów biznesowych, jak to tylko możliwe, żeby zapewnić szybkie i wydajne podejmowanie decyzji biznesowych.

Rozumiemy, że dane są kluczem do rozwoju – wiedząc to, zagwarantujemy nowoczesne narzędzia IT, aby wesprzeć większość procesów biznesowych, automatyczne gromadzenie danych i ich analizę.

Eksperci rynkowi

Ciężko pracowaliśmy na zaufanie właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Osiągnęliśmy je przez zapewnienie przemyślanego asortymentu narzędzi, z którymi firmy mogą rozwinąć swój biznes. Docieramy do klientów z dedykowaną strategią skupioną na kategoriach, aby zwiększyć zaufanie do naszej specjalistycznej wiedzy (np. ekspertów w gastronomii czy spawalnictwie). Zmierzamy do zapewnienia profesjonalnych porad fachowców i doskonałej obsługi klienta, które pomogą w jeszcze sprawniejszym wykonywaniu pracy.

Tworzenie najlepszego zespołu

Będziemy ciężko pracować przy rozwoju zespołów i poszczególnych pracowników tak, aby byli jeszcze bardziej efektywni i kompetentni w tworzeniu wspólnego biznesu. Skupimy się na rozwoju zarówno członków zespołów, jak i kierowników. Osiągniemy to przez przekazywanie im obowiązków mających na celu wzbudzenia w nich poczucia własności i uznania za wykonaną pracę. Wierzymy, że pracownicy, którym powierza się odpowiedzialne zadania w pracy codziennej, będą dawać z siebie wszystko dla Zespołu.

Innowacja

Wszyscy ciężko pracujemy, żeby osiągnąć cel w postaci dochodu na poziomie 150 milionów w roku 2023. Dlatego będziemy rozwijać innowacyjne platformy takie jak eksperci expondo, nowe rynki oraz nowi dostawcy.

Naszą obietnicą jest dzielenie się doświadczeniami zakupowymi nowych ekspertów jako kolejną formą rewolucji eCommerce (nowy standard eCommerce).