Kultura firmy

Współpraca. Otwartość. Innowacyjność. Skupienie na klientach.

WIZJA

Our vision is a world where every expert focuses only on their craft while living a balanced life.

MISJA

Our mission is to enable experts through remarkable usage experiences and knowledge sharing - when needed.

PROWADZENIE MĄDREGO BIZNESU

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI

To, czym się kierujemy i zapewnia nam ciągły rozwój.

PARTNERSHIP

Zaufaj swoim działaniom. Doskonałym przykładem są nasi pierwsi pracownicy z Chin, którzy wzięli to do siebie i wznieśli się na kolejny poziom. Podczas nauki pozostań otwarty na opinie – wzbogać siebie i nasze projekty. I najważniejsze, świętuj z kolegami i doceniaj ich wkład w projekty, przy których pracowaliście. Na początku skupialiśmy się jedynie na zakończeniu zadania i przejściu do następnego. Jednak zrozumieliśmy, że musimy cieszyć się z osiągnięć i robić to częściej, bezpośrednio.

TREAT EVERYONE LIKE A REAL PARTNER.

ACTION

Bądź właścicielem swojej pracy. Traktuj ją tak, jakby należała do Ciebie. Wyobraź sobie, że robisz to dla siebie i zachowuj się jak właściciel. Upraszczaj. Jest wiele dróg prowadzących do Rzymu, ale my zawsze szukamy tej najprostszej i najszybszej. Upewnij się, że dostarczysz efekt końcowy. Na finiszu nawet 80% się liczy… po prostu to zrób. Idź naprzód i wykonuj swoją pracę. Właśnie w ten sposób powstała ta firma. Nie planowaliśmy tego przez miesiące czy lata. Zwyczajnie wiedzieliśmy, że istnieje rynek i potencjał, więc zaczęliśmy działać.

MOVING FORWARD BY OWNING ACTION.

COMMITMENT

Wykonuj zadania szczerze i bezpośrednio (przy użyciu jak najmniejszej ilości e-maili, bezpośrednich połączeń czy przemów motywacyjnych). Kierowaliśmy się tym od zawsze: mówić to, co się myśli osobie zainteresowanej. Oczywiście czasami może to sprawiać trudność i nie zawsze jest to najłatwiejsze rozwiązanie, ale na dłuższą metę jest to słuszna droga. Będąc szczerym i bezpośrednim zyskaliśmy zaufanie wielu exponDOersów oraz partnerów. Pracując z nami, musisz się uczyć i być otwartym na opinie. Nawet my korzystamy z pomocy doradców, ponieważ wiemy, że dzięki temu możemy się dalej rozwijać. Postaraj się wykonywać swoją pracę najlepiej, jak umiesz. Zacznij myśleć o tym jako o niepowtarzalnej okazji. Zastanów się, jak możesz zrobić to lepiej niż pozostali. Na przykład, byliśmy pierwsi na eBay z logami własnych marek na zdjęciach. Byliśmy też pierwsi ze zdjęciami 3D w naszych kategoriach oraz z tak wieloma profesjonalnymi filmami produktowymi.

BEING COMMITTED AS A LEARNING FAMILY.