WYBÓR PROFESJONALISTÓW

Do Twojego warsztatu lub laboratorium

Kluczowym elementem przy projektowaniu oraz produkcji sprzętu dla przemysłu jest zapewnienie najwyższej jakości, która sprawi, że klienci będą do nas wracać. Ma ona tym większe znaczenie, że przekłada się na trwałość oraz bezpieczeństwo pracy, tak istotne przy obróbce twardych oraz miękkich metali. Goldbrunn to ekspert od precyzyjnych zadań, co znajduje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie pieców odlewniczych, tygli topniczych oraz suszarek próżniowych. Produkty tej zaufanej marki doskonale sprawdzą się w powierzonym im zadaniu, bez względu czy zostaną użyte na budowie, czy w pracowni jubilerskiej.

 

JAKOŚĆ DZIĘKI DOŚWIADCZENIU

Dzięki owocnej i trwałej współpracy z ekspertami Goldbrunn doskonale rozumie potrzeby profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. 

Każdy z pieców tyglowych marki Goldbrunn został wykonany zgodnie ze standardami przemysłowymi oraz dokładnie przetestowany pod względem bezpieczeństwa i jakości. Piece zrobione z czystego grafitu mogą osiągać temperaturę do 1100°C, pozwalając na obróbkę srebra, złota lub miedzi.

Urządzenie szybko się nagrzewa, gwarantując efektywną pracę, co jest istotne przy wykonywaniu precyzyjnych projektów. Cyfrowy panel sterowania umożliwia regulację temperatury z dokładnością do jednego stopnia, wprowadzając jubilerstwo w XXI wiek. Ponadto każdy model ma praktyczną rynienkę, dzięki której wygodnie przelejesz płynny metal ze zminimalizowanym ryzykiem poparzenia.


 

TRWAŁOŚĆ

Szeroki wybór urządzeń odlewniczych marki Goldbrunn doceniają szczególnie projektanci biżuterii. Jak wiadomo, dopiero po wielu latach można ocenić jakość misternie wykonanych wyrobów jubilerskich. Z piecami tyglowymi od Goldbrunn, dostępnych w pojemnościach 1, 2 lub 3 kg, stworzysz srebrne, złote lub miedziane ozdoby, które przetrwają próbę czasu. 

Świetnie rozumiemy profesjonalne potrzeby naszych klientów. Czytelne intrukcje obsługi, wideoprezentacje, pełna dostępność do części zamiennych – to wszystko sprawia, że przez długie lata możesz cieszyć się przyjemnością korzystania ze sprzętu Goldbrunn.


 

JAKOŚĆ DZIĘKI DOŚWIADCZENIU

BESTSELLERY

Poznaj nasze najlepiej sprzedające się produkty