MOC NALEŻY DO CIEBIE

Twój dostawca profesjonalnego sprzętu spawalniczego

Obecna od dekady na rynku marka Stamos Welding Group cieszy się zaufaniem ekspertów, ponieważ dostarcza produkty najwyższej jakości. Połączenie doświadczenia zawodowych spawaczy oraz kreatywności niemieckich projektantów pozwoliło stworzyć szeroka ofertę niezawodnych urządzeń. Dostarczyliśmy je już ponad 350 tysiącom naszych wiernych klientów z Europy, działających w rożnych sektorach gospodarki. 

 

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Aby sprostać wymaganiom rynku Marka Stamos, postawiła sobie za główny cel połączenie wyjątkowej jakości produktów z ich atrakcyjną ceną. Było to możliwe dzięki stałej współpracy z profesjonalistami z branży spawalniczej. W ten sposób dogłębnie poznaliśmy potrzeby naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w szczegółowym dopracowaniu oferowanych produktów. Najlepszy przykład stanowi jeden z naszych bestsellerów, spawarka MMA S-MMA-250PI.2, która w standardzie posiada 8-metrowy przewód, podczas gdy konkurencja zapewnia zaledwie 2-metrowy. Czynienie pracy bardziej efektywną sprawia, że „moc jest Twoja”.

 

NAJLEPSZA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Profesjonalne usługi, takie jak obsługa klienta, niemiecka kontrola jakości oraz rzetelnie przeprowadzane testy gwarantują satysfakcję z produktów Stamos. Najlepsza jakość za rozsądną cenę sprzyja ponadto budowaniu trwałej więzi z klientami. 

 

TRWAŁOŚĆ

Świetnie rozumiemy profesjonalne potrzeby naszych klientów. Czytelne intrukcje obsługi, wideoprezentacje, pełna dostępność do części zamiennych – to wszystko sprawia, że przez długie lata możesz cieszyć się przyjemnością korzystania ze sprzętu Stamos. 

 

MOC NALEŻY DO CIEBIE

BESTSELLERY

Poznaj nasze najlepiej sprzedające się produkty